444 1 227     info@bbsdanismanlik.com

HAKKIMIZDA


BBS DANIŞMANLIK 2005 yılından günümüze, bankalar ve finans kuruluşları tarafından kullandırılmakta olunan bireysel, ticari ve konut kredilerinin teminatını oluşturmak üzere Türkiye genelindeki tüm Tapu Müdürlükleri, Ticaret Memurlukları, Gemi Sicil Müdürlükleri, Belediyeler ve diğer ilgili kurum kuruluşlar nezdinde, teminata ilişkin ipotek ve rehin belgelerinin hazırlanması ve/veya tesis edilmesi, tesis edilmiş hakların kaldırılması, gayrimenkul araştırması, takyidat belgesi alınması, raporlama ve benzeri iş ve işlemlerin gerçekleştirilmesi gayesi ile hizmet vermektedir.

BBS DANIŞMANLIK, bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte olup; Teknoloji Danışmanları öncülüğünde kendi yazıp geliştirdiği, hızlı, güvenli, pratik, izlenebilen ve raporlarla sorgulama imkanı sunan bir yazılım programı kullanmaktadır.

BBS DANIŞMANLIK tarafından sunulan tüm hizmetler doğabilecek rizikolara karşı Mesleki sorumluluk ve Emniyeti suistimal sigorta kapsamına alınmaktadır.

BBS DANIŞMANLIK, Türkiye’nin 81 ilinde, alanında uzman 1500’ü aşkın kadrolu ve sözleşmeli avukatı ve teknik kadrosu ile güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.